BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pramogos Trakuose. Buriavimas pramogų jachta, pasiplaukiojimas motoriniu katamaranu http://www.pramogostrakuose.lt, http://www.visit-trakai.eu/

Atraskite naujus pojūčius su malonumais, adrenalinu, aktyviu poilsiu ar vakaro romantika buriuojant pramogų jachta Galvės ar Skaisčio ežerais. Nuostabūs gamtos vaizdai, salų gausa, skaidrus kaip krištolas ežerų vanduo pakerės Jus savo grožiu ir suteiks neapsakomą palaimą.

Grožėsitės Trakų pilies ansambliu, grafų Tiškevičių rūmais Užutrakyje bei Totoriškių dvaru. Šios malonios akimirkos ir laikas praleistas jachtoje Jūsų pramogą padarys nepakartojamą ir ilgai nepamirštamą!

Ar Jūs kada nors buriavote jachta, neturite patirties, Jums atrodo tai neįmanoma? Siūlau Jums nuostabų šansą išbandyti su niekuo nesulyginamą malonumą- patirti nepakartojamų įspūdžių, padovanoti nuostabų poilsį savo draugams, artimiesiems, kolegoms, romantiškai praleisti vakarą su mylimu žmogum leidžiantis saulei ar patirti naktinį nuotykį!

Užsisakykite plaukiojimą naujos kartos, didele, modernia burine jachta , joje sutilps 8- 10 žm. Tai patikima jachta, joje patogu sėdėti erdviame kokpite, plaukiant galima būt ant denio, pasikaitinti saulėje, pasimaudyti krištolinio švarumo vandenyje. Jachtoje yra erdvi kajutė, kurioje galima pasislėpti nuo lietaus, yra galjūnas (wc), kambūzas svetainėje , muzikinis centras.

Siūlome plaukioti pontoniniu katamaranu su varikliu  0.5 -1 val ar ilgesnis pasiplaukiojimas suteiks Jums nepakartojamų įspūdžių, išsinuomavę laivą ilgesniam laikui galėsite pasimaudyti, nuplaukti į nežinomas į

lankėles, išlipti į salas ir t.t. nuplukdysim iki grafo Tiškevičiaus rūmų Užutrakyje, kur yra puikus parkas, rūmuose veikia pastovi paroda, toliau iki  “Kempingo slėnio” paplūdimio, kur įrengtas puikus pliažas, persirengimo kabinos, WC, gultai, kavinė, gražus Galvės ežero krantas su pilies panorama, nakvynei - kambarių bei apartamentų nuoma. Ilgesnei nei 1 val. laivo nuomai taikomos nuolaidos.

Buriuojame Galvės ir Skaisčio ežeruose. Grožėsitės nuostabia gamta, nepaliestomis civilizacijos salomis, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio, jo sūnaus Vytauto Didžiojo statytų pilių ansambliais, grafo Tiškevičiaus dvaro rūmais, Totoriškių Bareikos dvaru ir kitomis nuostabiomis gamtos sukurtomis vietomis.


Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (6) | “Pramogos Trakuose. Buriavimas pramogų jachta, pasiplaukiojimas motoriniu katamaranu http://www.pramogostrakuose.lt, http://www.visit-trakai.eu/”

 1.   Renata rašo:

  Laba diena, noreciau suzinoti apie palukiojimo jachta kainas ir kuriam laikui (trukmei) galima nuomotis? Aciu, geros dienos

 2.   Levas rašo:

  Visą info rasite čia http://www.jachta.ten.lt/

 3.   tiffany jewelry rašo:

  Browse our jewelry catalogue to find out your favorite tiffany jewelry now. tiffanystores.org is now using McAfee security technology to protect you from identity theft, credit card fraud, spam and malicious software.

 4.   Leo rašo:

  Well here you can see yourself what a beautiful girls with us

 5.   Canada Goose Solaris Parka rašo:

  Good to obtain search for a helpful post that might answer your queries, exactly have published here. Excellent work! Keep publishing essential issues.

 6.   leoastar rašo:

  Nauja info http://www.pramogostrakuose.lt, http://www.visit-trakai.eu/

Rašyk komentarą